Ceneria

Sklep Górski zaprasza Was na promocje tygodnia.

Sklep Górski zaprasza Was na promocje tygodnia. Mimo, że zima póki co nie odpuszcza, warto już zacząć przygotowania wiosenne. Marzec tuż tuż…

Sklep Górski zaprasza Was na promocje tygodnia. Każdy tydzień przyniesie nowe produkty w atrakcyjnych cenach. Jako, że zima i ferie w pełni zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnerskiego sklepu.

Zimowe ferie sprzyjają szaleństwom na śniegu. Jakie zimowe aktywności są najlepsze? Narty zjazdowe, skitoury, biegówki, a może zwykłe sanki lub coś bardziej szalonego jak snowgliding? Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym marki Helly Hansen i outdoorowej porównywarki cen www.Ceneria.pl, w którym do wygrania są nagrody od norweskiej marki Helly Hansen.

Kurtki 3 w 1 zazwyczaj składają się z dwóch warstw: wodoodpornej i oddychającej kurtki zewnętrznej oraz wewnętrznego docieplenia w formie kurtki polarowej, puchowej lub ze sztucznym wypełnieniem. W zależności od potrzeb i warunków pogodowych można każdą z tych warstw nosić osobno lub razem. Połączone w całość za pomocą zamków lub zapinek będą chronić przed zimnem i deszczem. To najbardziej uniwersalny system sprawdzający się o każdej porze roku - w podróży, podczas wycieczek, na stoku, ale także na co dzień.