Nowy produkt na rynku outdoorowym.

Każdy z nas ma swoją ulubioną parę butów, z którą nie lubi się rozstawać w trakcie podróży. Wychodząc naprzeciw filozofii „Nie wyrzucaj. Naprawiaj”, polska marka Alpinus wprowadza właśnie na rynek buty z przedłużoną, 3-letnią gwarancją oraz możliwością naprawy (nawet po upływie okresu gwarancyjnego). Wymianie podlegać może m.in.: kołnierz, podeszwa, szwy czy gumowy otok w przedniej części buta. To rozwiązanie pozwala cieszyć się zakupionym produktem przez dłuższy czas. CRAFT PRO to powrót do korzeni marki.
Ręczna produkcja z pokolenia na pokolenie
Seria CRAFT PRO jest ukłonem w stronę rzemiosła i ręcznego kunsztu wytwarzania produktów o najwyższej jakości. Tu każdy detal ma znaczenie. Na uwagę zasługuje wysokiej jakości skóra, membrana SympaTex ® oraz zaawansowane podeszwy Vibram®.
Buty powstały we włoskiej manufakturze rodziny Grossule, u podnóża Alp, która z pokolenia na pokolenie specjalizuje się w tworzeniu niesamowitych produktów dla wszystkich miłośników górskich wędrówek. Pasja tworzenia dała początek limitowanej serii, dedykowanej wymagającym użytkownikom, stawiającym przed sobą odważne wyzwania.
W ofercie będą dostępne 4 modele dla mężczyzn i kobiet.
Więcej informacji o kolekcji: www.alpinus.eu/craft-pro,45

mat.pras. Alpinus